Referencie

Petr Ontolčík

Krasonice

Moc díky za bezvadnou spolupráci, a to od nabídky až k realizaci. Komunikace s Vámi byla naprosto skvělá a kluci byli skutečně profesionálové, přesně jak jste sliboval. Vyhráli si jak se zabalením a zalepením všeho (a že těch kleštin nebylo zrovna málo), tak především se samotnou aplikací.

Otvoriť galériu

Dlugoš

Kadaň

Pan Dlugoš ocenil nejen kvalitu provedení tepelné izolace Icynene, ale také rychlost, s jakou bylo celé dílo hotové. Zároveň nás pochválil i za způsob komunikace s ním. „Chlapi měli sice malé zpoždění, ale hned mi volali“, povídá, „Takže jsem hned věděl, co se děje…“.

Otvoriť galériu

Milan Slezák

Lošany

O vaší firmě jsem se dozvěděl na facebooku. Potřeboval jsem zateplit vlastní dům. Ze zvědavosti jsem navštívil vaše webové stránky a zavolal na infolinku. Přidělený technický zástupce mi vysvětlil vlastnosti materiálu a výhody vyplývající z jeho aplikace. Kvalita produktu a přístup k mé osobě mě přesvědčil.  

Otvoriť galériu

Zdeněk Bendl

Praha - Jesenice

O výrobku ICYNENE jsem se dozvěděl v  TV Receptáři. Když přišla vhodná doba, našel jsem si informace na internetu. Pak jsem oslovil OM , který mi podal veškeré technické informace. Produkt ICYNENE (CHYTRÁ IZOLACE),  se nám jeví jako nejlepší na trhu. Vlastní realizace byla zajímavá, rychlá, a hlavně účinná. Jsme velmi spokojeni.  

Roman Kočíř

Praha - Modřany

Nevěřili jsme tomu, že za pár hodin můžeme mít zateplenou celou střechu. Zaměstnanci firmy LIKO-S nás ale přesvědčili o tom, že to možné je. To co by trvalo několik dní a týdnů, bylo za pár hodin hotovo. A to i s finálním úklidem. Chceme Vám tímto poděkovat za kvalitní práci.    

Otvoriť galériu

Roman Marcol

Petřvald u Kar.

Docela mě teď těší, když v současném velmi chladném období (duben, květen 2013), vidím jak z komínů sousedních domků stoupá dým skoro po celý den a nám sepne topení tak na hodinu denně... Za to můžeme poděkovat i zateplení střechy Vaší Chytrou izolací.

Otvoriť galériu

Milan Sedláček

Nemšová

Som presvedčený, že udržaním takéhoto trendu, budete mať dostatok zakázok a bude rásť spokojnosť Vašich zákazníkov. Osobne budem doporučovať na základe mojích skúseností Vašu aplikáciu.

Otvoriť galériu

Peter Čapkovič

Brno

Překvapila nás rychlost a zručnost montérů, kteří nástřik prováděli. Tímto chceme poděkovat celému realizačnímu týmu firmy LIKO-S za velmi profesionální přístup a kvalitu odvedené práce.   

Otvoriť galériu

David Szendiuch

Brno - Maloměřice

Rád bych Vám ještě jednou touto cestou poděkoval za Váš profesionální přístup a perfektní organizaci celé akce. 

Otvoriť galériu

Zdeněk Sedláček

Hradec Králové

Veľmi pekne ďakujeme za skvelú partiu, ktorú ste k nám poslali na zateplenie podkrovia. Sú to veľmi šikovní pracanti, zadanú prácu odviedli na jedničku, a preto si zaslúžia našu pochvalu.

Otvoriť galériu

Miriam Pokorná

Solosnica

Sme mimoriadne šťastní, že sme sa rozhodli pre spôsob zateplenia chytrou izoláciou a už sa tešíme na zimu, pretože teraz absolútne veríme vášmu pracovníkovi, ktorý po skončení prace pri odchode poznamenal: V zime tu budete kúriť sviečkami.

Otvoriť galériu

Jana Mankovická

Chudčice

Už dnes oceňujem účinky zateplenia vaším systémom, teplo a pokoj, po ktorom som túžila, si dnes naozaj užívam.

Otvoriť galériu

Jiří Bednář

S príchodom zimy prišlo až neuveriteľné prekvapenie. Som veľmi spokojný a všetkým odporúčam zateplenie penou ICYNENE.

Otvoriť galériu

Anna Žítková

Losiná

Zaradili sme sa medzi Vašich spokojných zákazníkov a radi Vás budeme odporúčať aj svojim známym.

Otvoriť galériu

Milan Vávra

Javorník

Tím, ktorý u mňa aplikáciu realizoval, bol veľmi profesionálny a v pohode. Vysvetlili a ukázali, čo som chcel vedieť. Najmä ma prekvapili svojím profesionálnym prístupom k zatepleniu.

Jan Štěpánek

Lelekovice

Chcel by som touto cestou poďakovať za bezchybný a skvelý prístup pri realizácii zateplenia.

Otvoriť galériu

Michal Soudek

Nedvědice

S celou Vašou spoluprácou som bol nadmieru spokojný, na všetky moje otázky som dostal náležitú odpoveď, s vykonanou prácou som veľmi spokojný a už sa „teším“ na nadchádzajúcu zimu, aby som vyskúšal prínos zateplenej nehnuteľnosti.

Otvoriť galériu

Jiří Matuška

České Budějovice

Celý priebeh môžem hodnotiť na jednotku. Veľmi tiež oceňujem profesionálny prístup a ochotu pracovníkov vašej firmy pri samotnej realizácii. Rýchli, ochotní, veľmi šikovní.

Otvoriť galériu

Petr Cymbál

Loděnice

Verím, že izolačná pena bola dobrá voľba a „v lete pohladí a v zime zahreje“.

Otvoriť galériu

Miloš Šimiček

Ostrava

Musím konštatovať, že celá spolupráca s Vašou firmou od prvého kontaktu až po ďalšiu realizáciu prebehla úplne bez problémov a s profesionálnym prístupom všetkých zúčastnených.

Otvoriť galériu

Papšovci

Považská Bystrica

Netreba Vám teda hovoriť, akí sme Vám vďační za zateplenie, ktoré nás naozaj v letných extrémoch chladilo a v zimných hrialo.

Otvoriť galériu

Josef Mokren

Říčany

Pán Peroutka ma teda milo prekvapil tým, ako si so všetkým bravúrne poradil.

Danica Matejovičová

Štvrtok

Vaši pracovníci nás úplne dostali svojím slušným vystupovaním, profesionálnym prístupom k práci, odpovedali na pár našich otázok. Nezostal po nich žiadny neporiadok, nič nebolo poškodené, jednoducho stopercentná spokojnosť.

Otvoriť galériu

Pavlína Malinková

Ústí nad Labem

Chcela by som Vám a celému kolektívu poďakovať za perfektné služby, ktoré poskytujete k Vašim zákazkám. Budeme už len čakať na chladné či veľmi horúce dni :-)

Otvoriť galériu

Jaroslav Lebeda

Čáslav

Pán Svätopluk Kalvostr a pán Ivo Rod predviedli veľmi profesionálny prístup, s akým sme sa po dobu našej stavby ešte nestretli.

Otvoriť galériu

Rudolf Kuběna

Pardubice

Ďakujem ešte raz za profesionálne vykonanú prácu, verím, že moja stavba Vám bude slúžiť ako ďalšie pozitívne odporúčanie.

Juraj Jurkovič

Edelstal

Dozvedel som sa na adresu vašej spoločnosti, že ste veľmi chytrá firma, rovnako ako je chytrá aj vaša izolácia.

Otvoriť galériu

Jaroslav Jochec

Jezernice

Realizácia izolácie strechy nášho rodinného domu bola zvládnutá priamo ukážkovo, bol to hotový „koncert“.

Kamila Girčáková

Vracov

Teraz už nemám pochybnosti o tom, že Icynene je skutočná jednotka medzi izolačnými materiálmi, ktorá v spojení s partiou dobrých pracovníkov tvorí základ dobre fungujúcej firmy.

Otvoriť galériu

Petr Fiřt

Pchery

Stopercentne vykonaná práca, ústretovosť, ľudskosť a ochota by mohli byť logom vašich zamestnancov.

Otvoriť galériu

Jindřich Beja

Praha

Veľmi ma prekvapilo, akú perfektnú prácu odviedli.

Otvoriť galériu

Jaroslav Šimek

Petřvald

Vysoko profesionálny prístup.

Otvoriť galériu

Hana Balážová

Bučovice

Kvalitný produkt a výborná práca zamestnancov.

Chcem nacenenie zadarmo

Pre presné nacenenie s Vami prejdeme: posúdenie súčasného alebo navrhovaného stavu, tepelne technické posúdenie, upresnenie požiadavku na požiarne bezpečnostné riešenie, využitie termovízie, využitie dotácie. Nemusíte sa ale o nič starať – iba zavolajte, napíšte alebo zanechajte kontakt a zvyšok už nechajte na nás. Nacenenie nieje v ničom záväzné a je kompletne zadarmo. Ďakujeme za Váš záujem!

alebo