Priebeh izolácie

Prvý kontakt

Prvý kontakt s našou spoločnosťou vedie cez bezplatnú infolinku alebo kontaktný formulár, ktorý nájdete na našom webe. Po jeho odoslaní vás bude v krátkom čase kontaktovať náš zamestnanec priamo z vašeho kraja.

Osobné stretnutie

Osobné stretnutie na mieste stavby je najlepšou cestou, ako identifikovať problém s únikom tepla, nadmernou vlhkosťou, alebo pripraviť návrh izolácie pre novostavbu. Náš technik najprv zanalyzuje situáciu a v zimnom období prípadne vykoná meranie termokamerou zadarmo. Následne vám navrhne najlepšie riešenie a skladbu izolácie pre daný objekt.

Skladba materiálu

V prípade záujmu vypracujeme aj tepelný posudok, v ktorom nájdete ako účinnosť celej skladby, tak aj priestupy a kondenzácie vlhkosti. Pokiaľ žiadna z našich pien nebude vhodná pre riešenie vašeho problému, pokúsime se navrhnúť skladbu z iných materiálov a aj táto služba je samozrejme zadarmo.

Aplikácia Chytrej izolácie

Po odsúhlasení ponuky a podpísaní objednávky vás v dohodnutom termíne navštívia naši profesionálny a preškolení aplikátori. Postarajú sa o zabalenie okien a dverí, navyše po sebe perfektne upracú a pri predaní s vami prejdú stavbu do nejmenšieho detailu.

Chcem nacenenie zadarmo

Pre presné nacenenie s Vami prejdeme: posúdenie súčasného alebo navrhovaného stavu, tepelne technické posúdenie, upresnenie požiadavku na požiarne bezpečnostné riešenie, využitie termovízie, využitie dotácie. Nemusíte sa ale o nič starať – iba zavolajte, napíšte alebo zanechajte kontakt a zvyšok už nechajte na nás. Nacenenie nieje v ničom záväzné a je kompletne zadarmo. Ďakujeme za Váš záujem!

alebo