Čo je Chytrá izolácia

Chytrá izolácia® je riešenie, ktoré pomáha svojimi vlastnosťami zmierniť dopad vonkajšieho prostredia na teplotu vo Vašom dome. V zime ušetríte za vyhrievanie a v lete naopak Chytrá izolácia® nepustí teplo dovnútra. Vďaka tomu sa po celý rok budete cítiť príjemne.

Znižuje spotrebu energie

Chytrá izolácia® znižuje spotrebu energie až o 70 %, čo je dané jej vzduchotesnosťou – kompaktnou vrstvou, cez ktorú v zime nebude unikať teplo. V lete Chytrá izolácia® naopak teplo nepustí dovnútra. Odpadajú náklady na nákup a prevádzku klimatizácie.

Rýchlosť zateplenia

Jeden dom/jeden deň – takou rýchlosťou zateplujeme Chytrou izoláciou. Aplikáciu izolácie vykonávame striekaním, preto je zateplenie bežného domu otázkou jediného dňa. Montáž je navyše bezprašná, bezhlučná a je možné ju vykonávať v zariadených domácnostiach. Po skončení inštalácie zlikvidujeme veškerý odpad a upraceme po sebe. Montáž Chytrej izolácie vykonávame ktorýkoľvek deň v týždni, po celý rok. Teda aj v zime až do teploty -38°C.

Zamedzuje kondenzácií vlhkosti a vzniku plesní

Chytrá izolácia® vďaka svojím vlastnostiam zamedzuje kondenzácií vlhkosti, čím zabraňuje vzniku plesní vnútri konštrukcií a na ich povrchu. To zaručuje dlhú životnosť a stabilitu nosných konštrukčných prvkov. Striekaná tepelná izolácia funguje ako aktívne športové oblečenie. Zastaví prúdenie studeného vzduchu, ale zároveň umožní únik vlhkosti, takže dom dýcha.

Nepotrebuje parotesnú fóliu

Zloženie izolácie využíva z najnovších vedeckých poznatkov. Bežná minerálna izolácia potrebuje parotesnú zábranu – igelit. Priestor je tým uzavretý a vlhkosť nemá kam unikať. To má za následok vznik plesní, ktoré predstavujú zdravotné riziko. Chytrá izolácia® naopak vlhkosť prepúšťa a dom dýcha. Zároveň je možné v dome znížiť intenzitu vetrania a ešte jeden detail – už nikdy nebudete mať orosené okná.

Dokonale vyplní veškeré priestory

Chytrá izolácia® sa po nanesení na povrch v priebehu niekoľkých sekúnd stonásobne zväčší. Vďaka expanzií dokáže vyplniť i ťažko dostupné miesta a medzery v konštrukcií. Teplo tak z domu nemá kade unikať. Tým sa Chytrá izolácia® líši od bežných izolačných materiálov, u kterých vznikajú, hlavne časom, netesnosti. Tie majú za následok nemalé tepelné straty, pretože všetko teplo utečie jednou dierou.

Stály tvar

Chytrá izolácia® nikdy nezosadá, ani nemení objem a tvar. Je pružná, preto sa neoddeľuje od konštrukcie a dokáže s ňou „pracovať“. Čo je však nejdôležitejšie, jej životnosť končí s životnosťou stavby.

LIKO-S: Garancia kvality a odbornosti

Sme čisto česká rodinná firma, ktorá pôsobí v stavebníctve od roku 1992. Dnes môžeme hrdo povedať, že sme se stali špičkovou európskou spoločnosťou so všetkým, čo k tomu patrí. Vychovávame tým odborníkov, ktorí nielen navrhnú správne riešenie, ale postarajú sa aj o aplikáciu v bezkonkurenčnej kvalite prevedenia. Našich pracovníkov každý rok školia a certifikujú školitelia z Kanady. Naše výsledky v praktických testoch patria dlhodobo k najlepším na svete.

Chcem nacenenie zadarmo

Pre presné nacenenie s Vami prejdeme: posúdenie súčasného alebo navrhovaného stavu, tepelne technické posúdenie, upresnenie požiadavku na požiarne bezpečnostné riešenie, využitie termovízie, využitie dotácie. Nemusíte sa ale o nič starať – iba zavolajte, napíšte alebo zanechajte kontakt a zvyšok už nechajte na nás. Nacenenie nieje v ničom záväzné a je kompletne zadarmo. Ďakujeme za Váš záujem!

alebo