Měkká izolační pěna ICYNENE

Mäkká pena ICYNENE

Mäkká kanadská pena Icynene je vďaka otvorenej bunkovej štruktúre difúzne otvorená, t. j. dokáže „dýchať“ a prepúšťa vlhkosť zo vzduchu vrátane škodlivých látok a pachov von z domu. Vďaka extrémne nízkej nasiakavosti nepotrebuje žiadnu parozábranu, a tak významne obmedzuje vznik plesní, baktérií a zamedzuje šíreniu alergénov.

Najrozšírenejší spôsob aplikácie mäkkej penovej izolácie ICYNENE je nástrek medzi krokvy na difúznu fóliu. Nehrozí zosadanie, zmrštenie ani vznik tepelných mostov na horšie prístupných miestach – napríklad po obvode strešných okien či za pomúrnicou. Z vnútornej strany izolácie sa vďaka minimálnej nasiakavosti peny ICYNENE nepoužíva parozábrana a na zaklopenie sa najčastejšie používa sadrokartón. Naši odborní zástupcovia vám radi zaistia aj montáž sadrokartónu.

Pre túto penu je vhodný aj protipožiarny nástrek podľa priania zákazníka a žiadanej triedy horenia.
Izolácia ICYNENE vytvára úplne kompaktnú neprievzdušnú vrstvu. Vzniknutá bariéra zabraňuje prúdeniu horúceho vzduchu do interiéru, a tak vytvára účinnú ochranu strešnej konštrukcie pred prehrievaním.

V noci, kedy slnko prestane hriať, nevyžaruje táto izolácia vďaka difúznej otvorenosti teplo do interiéru a vy i vaše deti si môžete dopriať pokojný spánok v príjemnom prostredí. Odporúčame aj vetrať, ale len v čase, kedy je vzduch najchladnejší.
Pozrite si, ako prebieha rekonštrukcia strechy za jeden deň, bez nutnosti zásahu do interiéru.

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom infolinky
+420 724 766 610 alebo nám napíšte na info@chytraizolace.cz
a my vám radi s výberom izolácie poradíme.

Chcem nacenenie zadarmo

Pre presné nacenenie s Vami prejdeme: posúdenie súčasného alebo navrhovaného stavu, tepelne technické posúdenie, upresnenie požiadavku na požiarne bezpečnostné riešenie, využitie termovízie, využitie dotácie. Nemusíte sa ale o nič starať – iba zavolajte, napíšte alebo zanechajte kontakt a zvyšok už nechajte na nás. Nacenenie nieje v ničom záväzné a je kompletne zadarmo. Ďakujeme za Váš záujem!

alebo