Ostatní produkty

Predchádzajúci produkt
  • Polotvrdá pena ICYFOAM BASIC
  • Tepelná izolace IcyFoam Quick Fill
  • Fasádové
    systémy
Nasledujúci produkt

Fasádové
systémy

Prevetrávaná fasáda plní podobnú funkciu ako koža na tele. Chráni budovu pred negatívnymi vplyvmi okolia, dýcha a pomáha optimálne regulovať teplotu v objekte, vytvára zdravé prostredie.

Čo je to prevetrávaná fasáda?

Prevetrávaná fasáda plní podobnú funkciu ako koža na tele. Chráni budovu pred negatívnymi vplyvmi okolia, dýcha a pomáha optimálne regulovať teplotu v objekte, vytvára zdravé prostredie. Steny sú ošetrené tepelnou „Chytrou izoláciou“, ktorá nezadržiava vodu, ale prepúšťa pary. Vrchná viditeľná vrstva prevetrávanej fasády je tvorená obkladovými fasádovými doskami alebo panelmi. Tie si môžete vybrať v najrôznejších typoch a farebných odtieňoch. Dosky prevetrávanej fasády sú stálofarebné, mrazuvzdorné a odolné proti poveternostným vplyvom. Fasádové panely sú pripevnené k roštu takým spôsobom, že sú od tepelnej izolácie oddelené 4 cm vzduchovou medzerou. Z oboch vrstiev fasády je preto dobre odvádzaná vlhkosť, v lete sa vnútorný plášť domu ľahšie ochladzuje.

Výhody prevetrávaných fasád

  • Stena je po zateplení vetraná, nedochádza k vzniku vlhkosti ani vyzrážaniu vodných pár.
  • Objekt sa vďaka prúdeniu vzduchu v lete rýchlejšie ochladzuje. Nedochádza k prehrievaniu.
  • Montáž prevetrávaných fasád je jednoduchá a rýchla. Vykonáva sa tzv. suchou metódou.
  • Výmena fasádovej dosky je jednoduchá, čo oceníte napríklad vtedy, ak sa poškodí.

Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom infolinky
+420 724 766 610 alebo nám napíšte na info@chytraizolace.cz
a my vám radi s výberom izolácie poradíme.

Chcem nacenenie zadarmo

Pre presné nacenenie s Vami prejdeme: posúdenie súčasného alebo navrhovaného stavu, tepelne technické posúdenie, upresnenie požiadavku na požiarne bezpečnostné riešenie, využitie termovízie, využitie dotácie. Nemusíte sa ale o nič starať – iba zavolajte, napíšte alebo zanechajte kontakt a zvyšok už nechajte na nás. Nacenenie nieje v ničom záväzné a je kompletne zadarmo. Ďakujeme za Váš záujem!

alebo