Chytrá izolácia® šetrí peniaze a chráni vaše zdravie

Unikátne riešenie pre tepelnú izoláciu

Chytrá izolácia je tepelná izolácia vzniknutá aplikáciou kanadskej striekanej peny ICYNENE, ktorá vytvára absolútne kompaktnú vzduchotesnú izolačnú vrstvu bez akýchkoľvek škár a netesností. Vďaka svojej otvorenej bunečnej štruktúre zároveň zaistí, že dom ďalej dýcha a nedochádza tak k nežiaducemu vlhnutiu izolácie. Izolácia je difúzne otvorená, tzn. prepúšťa vodné pary, nenasiakne vodou a ani vietor cez ňu neprefúkne.

V lete chladí, v zime hreje

Ľudia po stáročia bojujú s prírodou a klimatickými podmienkami. V zime mrzneme, v lete je nám horúco. Tento súboj nie je možné vyhrať. Možno však dosiahnuť to, že sa počas celého roka budeme cítiť príjemnejšie. Systém Chytrej izolácie pomáha zmierniť dopad vonkajšieho prostredia na teplotu v objekte. V zime sa tak ušetrí na vykurovaní objektu, v lete na prípadnej klimatizácii.


Zaslúžite si zdravý domov

Nami navrhované zloženie izolačných vrstiev vychádza z najnovších vedeckých poznatkov, pre ľudí vytvára zdravé prostredie bez vlhkosti a plesní a zamedzuje šíreniu alergénov a baktérií. Škodlivé látky sa vďaka striekanej izolácii Icynene odvádzajú cez obal budovy, čím vzniká zdravšie prostredie pre bývanie. Zároveň možno znížiť intenzitu vetrania a netreba vydávať väčšiu energiu na ohrev privádzaného vzduchu v zime a na chladenie v lete.


Nechajte váš dom dýchať!

Obal domu ošetrený Chytrou izoláciou s otvorenou bunečnou štruktúrou peny Icynene plní podobnú funkciu ako koža na vašom tele. Chráni a pritom dýcha.

Sme tu práve pre vás!

Stanislav Pátik

Stanislav Pátik


0903 465 908
stanislav.patik@liko-s.cz

Patricia Sotolárová

Patricia Sotolárová


0917 885 836
patricia.sotolarova@dommont.sk

Filip Višňovský

Filip Višňovský


0949 639 741
filip.visnovsky@dommont.sk

Daniel Mičica

Daniel Mičica


0908 923 902
daniel.micica@dommont.sk

Ing. Marián Olšavský

Ing. Marián Olšavský


0915 047 776
marian.olsavsky@dommont.sk

Peter Franko

Peter Franko


0903 257 692
info@peterfranko.sk